اخبار تصادفی

افت شاخص بورس در معاملات امروز

 شاخص بورس اوراق بهادار تهران در دومین روز معاملات این هفته پس از نوسان‌های کمی‌به سمت بالا و پایین با افت مواجه شد تا در پایان معاملات با کاهش ۳۱٫۵۲ واحدی به کانال ۷۸ هزار و ۳۸۳ واحد برسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سهام مخابرات ایران، صنایع پتروشیمی‌خلیج‌فارس، نفت و گاز تامین (کاپیکو) از جمله سهام‌هایی بودند که سعی کردند مانع افت شاخص بورس شوند. همچنین سهام شرکت‌های سایپا، فولاد مبارکه اصفهان و سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و سایپا بیشترین تاثیر را در افت شاخص کل داشتند.

امروز نماد معاملاتی شرکت‌های لنت ترمز ایران با توجه به اعلام پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند‌ماه ۱۳۹۵، دشت مرغاب با توجه به تعدیل پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند‌ماه ۱۳۹۵، ماشین‌سازی اراک پس از برگزاری مجمع عمومی‌فوق‌العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه و ملی سرب و روی ایران با توجه به ارائه‌ی صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند‌ماه ۱۳۹۵، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج تک‌قیمتی بازگشایی شدند.

علاوه بر این نماد معاملاتی شرکت‌های صنایع آذرآب پس از برگزاری مجمع عمومی‌عادی به‌طور فوق‌العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیات مدیره و لیزینگ خودرو و غدیر با توجه به لغو برگزاری مجمع عمومی‌فوق‌العاده (تصمیم‌گیری در خصوص افزایس سرمایه)، با محدودیت نوسان قیمت آماده بازگشایی و همچنین نماد معاملاتی حق تقدم شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران با توجه به اعلام مهلت پذیره‌نویسی، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج تک‌قیمتی آماده انجام معامله است.

بیشترین تقاضاهای امروز تالار شیشه‌ای مربوط به مشارکت شهرداری سبزوار، لبنیات پاک و مشارکت سایپا است.همچنین برترین عرضه‌ها مربوط به جام دار، داروسازی فارابی و مشارکت سایپا بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*