اخبار تصادفی

افزایش ۱۷ درصدی درآمد مخابرات!

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: درآمد عملیاتی شرکت مخابرات ایران طی دو ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل به رغم عدم تغییر در تعرفه‌های مخابراتی ، ۱۷ درصد رشد داشته است.

به گزارش ایمنا پوررنجبر با اشاره به درآمد عملیاتی شرکت مخابرات، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون، توانسته ایم در تمام کشور به همه اهداف تعیین شده کمی‌و کیفی در بخش‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت دست یابیم، به نحوی که در بیشتر استان‌ها از برنامه جلو باشیم.

وی افزود: علاوه بر واگذاری خدمات مخابراتی به مردم و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده، برنامه هم کدی تلفن ثابت در برخی استان‌ها نظیر استان قم و استان مرکزی به طور کامل اجرا شده و در برخی استان‌ها هم در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در خصوص افزایش تعرفه‌های مخابراتی، بیان داشت: تغییر و تعدیل تعرفه‌های مخابراتی قطعی است.

وی با اشاره به اینکه تعدیل تعرفه خواهیم داشت تا تغییر تعرفه، تصریح کرد: براساس مصوبات شورای رقابت و دستورالعمل تعرفه گذاری ابلاغی به این شرکت با هماهنگی سایر دستگاه‌های ذیربط اقدام لازم به عمل خواهد آمد و تعرفه‌ها در برخی از فواصل بین استانی کمتر از وضع موجود و در بعضی فواصل دیگر تغییر خواهد یافت.

پور رنجبر توسعه خدمات ارزش افزوده در تلفن ثابت و همراه، واگذاری به روز خدمات مخابراتی، مشتری مداری، اجرای پروژه تغییر و تحول و تشکیل شرکت ارتباطات ثابت را از دیگر برنامه‌های اجرایی و عملیاتی در سال جاری عنوان کرد و افزود: شرکت مخابرات ایران همراه با توسعه جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات به تجهیز شبکه مخابراتی کشور با فناوری‌های نو اقدام کرده و در حال حاضر تجهیزات خریداری شده در بیشتر استان‌ها در حال نصب و راه اندازی است.
وی اظهار داشت: همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام در مهر ماه سال جاری از ده‌ها طرح جدید مخابراتی بهره برداری می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*