اخبار تصادفی

بورس آرام بود؛ سکه و دلار ارزان شد

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، بازار سرمایه که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اکنون محل مناسبی برای سرمایه گذاری است و گفته می‌شود در میان مدت رشد بیشتری را نسبت به سایر بازارها تجربه خواهد کرد از ابتدای سال جاری روند تقریبا آرامی‌را طی کرده به طوری که شاخص بازار بین ۸۰ تا ۸۲ هزار واحد در نوسان بوده  و بالاترین میزان آن مربوط به چهاردهم فروردین ماه بوده که ۸۱ هزار و ۵۳۶ واحد اعلام شده است.
بر اساس این گزارش امروز نیز پس از کاهش روند روبه کاهش شاخص در روز گذشته، شاهد افزایش ۱۹ واحدی شاخص بازار و رسیدن آن به سطح ۸۰ هزار و ۸۷۲ واحد بوده ایم، همچنین ارزش معاملات در روز جاری سه هزار و ۱۵۹ میلیارد ریال بوده است.

نمودار زیر نیز روند تغییرات بازار سرمایه را نشان می‌دهد:

کاهش قیمت دلار و یورو
امروز  در بازار ارز شاهد کاهش قیمت دلار بوده ایم به طوری که نرخ دلار نسبت به روز گذشته کاهش ۸۹ ریالی را تجربه کرده و با قیمت سه هزار و ۴۵۳ تومان مبادله شده است.
یورو نیز با کاهش ۷۹ ریالی با قیمتی امروز قیمتی معادل سه هزار و ۹۵۳ تومان عرضه شده و اختلاف قیمت آن با دلار آمریکا به ۵۰۰ تومان رسیده است.
  تغییرات قیمت دلار و سایر ارزها به صورت زیر است:

 

 

سکه ارزان شد
سکه بهار آزادی نیز نسبت به روز گذشته  از کاهش پنج هزار و ۵۰۰ تومانی برخوردار شده و امروز با قیمت یک میلیون و ۱۳ هزار تومان عرضه شده است.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز قیمتی  معادل ۱۰۳ هزار و ۵۵۰ تومان داشته است.
نمودار زیر تغییرات قیمت طلا را نشان می‌دهد:

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*