اخبار تصادفی

جزئیات عرضه اولیه نفت پاسارگاد در هفته آینده

خبرگزاری فارس:عرضه اولیه ۵ درصد سهام نفت پاسارگاد اوایل هفته آینده در فرابورس انجام و دو سهامدار عمده ۳۰ میلیون سهم این شرکت ۶۰ میلیاردتومانی را عرضه می‌کنند.
                        خبرگزاری فارس: جزئیات عرضه اولیه نفت پاسارگاد در هفته آینده
  • به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درپی انعکاس آخرین اطلاعات نفت پاسارگاد در سایت کدال، عرضه اولیه ۵ درصد سهام آن طی روزهای آینده در بازار دوم فرابورس انجام می‌شود.

براساس این گزارش در شرایطی با تصمیم مسئولان هلدینگ نفت و گاز تامین مدیرعامل این شرکت ۶۰ میلیارد تومانی در کمتر از ۴ ماه تغییر کرد (علیرضا ابهجی جانشین امیر حسین بحرینی ) که آخرین پیگیری‌های فارس حکایت از آن که این عرضه اوایل بعد و حداکثر تا دو یا سه شنبه انجام می‌شود.

در این عرضه ۳۰ میلیون سهم توسط دو سهامدار عمده نفت پاسارگاد یعنی هلدینگ نفت و گاز تامین و صندوق بازنشستگی روانه میز فروش خواهد شد.

از سوی دیگر دو کارگزاری صبا تامین و صبا جهاد اقدام به این عرضه خواهند کرد.

همچنین در صورت امکان ، جلسه معارفه قبل از عرضه اولیه سهام برگزار خواهد ش، ولی تاکنون نتیجه قطعی این برنامه مشخص نشده است.

امیر‌هامونی مدیرعامل شرکت فرابورس قبلا به فارس گفته بود، همه مراحل لازم برای عرضه اولیه ۵ درصد سهام نفت پاسارگاد طی شده و در صورت انعکاس آخرین اطلاعات این شرکت در سایت کدال سهام آن عرضه خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*