اخبار تصادفی

سرمایه‌گذاری غدیر


این سهم پس از کاهش توان افزایشی خود در اسفند‌ماه، خط روند معتبر افزایشی خود را به سمت پایین شکست و به همین علت شاهد افزایش در صف فروشندگان این شرکت بودیم.

از منظر تکنیکال در این ریزش، سهم پس از شروع حرکت ازمحدوده ۵۰۰ تومانی و افت ۱۴۰ تومان به زیبایی در قیمت ۳۶۰ تومان متوقف و به علت ارزنده به نظر رسیدن سهم در این قیمت شروع به اصلاح ریزش و افزایش تا فیبو ۳۸ درصد و قیمت ۴۱۲ تومان نمود.
اما جو مسلط به سهم و بازار مانع از افزایش بیشتر شد و این اصلاح   موقعیت مناسبی جهت سرمایه‌گذارانی که از فروش جا مانده یا احیانا گرفتار صف شده اند پیش آورد تا بتوانند در قیمت‌های بهتر از سهم خارج شوند. همین تئوری باعث شروع افت مجدد از محدوده قیمتی ۴۱۲ تومان و برخورد به باند کناری چنگال شده است.
در صورت صحت این تئوری قیمت در مرحله اول خود را به کف پیشین و نسبتا محکم (۳۶۰ تومان) خواهد رساند و سپس با شکست این محدوده هدف قیمتی در حاشیه پر‌پتانسیل آبی رنگ (۳۲۱ تومان در ۱۲۷ درصد فیبو و کف روانی و حمایتی ۳۰۰ تومان) را در پیش خواهد گرفت.
بنابراین از دید نگارنده در کوتاه و میان مدت، روند حرکتی سرمایه‌گذاری غدیر کاهشی خواهد بود که صحت آن تا قبل از شکست رو به بالای ۴۱۵ تومان اعتبار دارد.
آخرین قیمت ثبت شده سهم ۳۸۱۵ ریال است.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*