اخبار تصادفی

شاخص بورس به کانال ۸۱ هزارتایی برگشت

براساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز، چهارشنبه ۱۱ فروردین ۹۵ و در آخرین روز کاری هفته اول سال، ۹۱۹ واحد تقویت شده و به ۸۱ هزار و ۸۴۰ واحد رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، شاخص کل با معیار هم‌وزنی در پایان امروز با ۱۲۸ واحد تقویت به ۱۳ هزار و ۵۹۸ واحد رسید.

ارزش روز بازار در بورس تهران امروز به بیش از ۳۵۱ هزار میلیارد تومان رسید. امروز معامله‌گران بازار سرمایه بیش از یک میلیارد برگ بهادار در قالب ۸۲ هزار نوبت معامله و به ارزش ۲۸۷ میلیارد تومان دادوستد کردند.

امروز شاخص قیمتی با معیار وزن و ارزش ۳۴۹ واحد تقویت شده و به ۳۰ هزار ۹۸۹ واحد رسید. شاخص قیمت با معیار وزنی ۱۰۸ واحد افزایش یافته و به ۱۱ هزار و ۴۰۳ واحد رسید. شاخص آزاد شناور با هزار ۴۷۰ واحد افزایش به ۹۴ هزار و ۱۴۷ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۷۳۴ واحد تقویت به ۵۷ هزار و ۹۲۶ واحد و شاخص بازار دوم بورس با هزار و ۴۶۵ واحد افزایش، به ۱۷۲ هزار و ۷۸۷ واحد رسید.

امروز نمادهای پارسان، حکشتی، خودرو، خساپا، فولاد، مبین و شپنا در تقویت شاخص بورس اثرگذار بوده‌اند. نمادهای پربیننده بورسی، امروز شامل بانک ملت، سایپا، ایران‌خودرو، پارس‌خودرو، کنتورسازی ایران، زامیاد و سرمایه‌گذاری سایپا بوده‌اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*