اخبار تصادفی

شاخص بورس ثابت ماند

امروز -چهارشنبه- شاخص بازار اوراق بهادار تهران پس از ۵۵ واحد افزایش و رسیدن به رقم ۷۵ هزار و ۹۲۹ واحد دوباره افت کرد و به مقدار ۷۵ هزار و ۷۷۶ واحد رسید. اما در یک ساعت پایانی معاملات با فراز و فرودهای جدیدی رو به رو شد و در انتها، تنها با ۱٫۶۷ واحد افزایش به مقدار ۷۵ هزار و ۸۷۶ واحد رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، از طرفی شاخص کل هم وزن امروز ۶۳ واحد افت کرد و به مقدار ۱۳ هزار و ۷۹۵ واحد رسید. ارزش معاملات امروز ۱۸۶ میلیارد و ۱۷۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بود که این مقدار ناشی از دست به دست شدن ۸۹۲ میلیون و ۴۷۷ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۶۶ هزار و ۹۴۸ نوبت بود.

پتروشیمی‌شیراز، ارتباطات سیار ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی‌از جمله نمادهایی بودند که سعی کردند شاخص کل را بالا بکشند و در طرف مقابل نمادهای چادرملو، گسترش نفت و گاز پارسیان و گل گهر بیشترین تاثیر را در افت شاخص داشتند

در معاملات امروز معادن بافق، آلومراد، سرب و روی ایران بیشترین کاهش قیمت را به خود اختصاص دادند و پتروشیمی‌شیراز، واسپاری ملت و تولید محور خودرو بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

نماد معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت بندر عباس، پارس سویچ، گروه صنعتی پاکشو، گروه صنعتی بارز، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران حمل و نقل توکا، کاشی پارس، پتروشیمی‌شیراز و سیمان فارس و خوزستان امروز بازگشایی شدند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۴٫۴ واحد کاهش به مقدار ۸۰۸٫۳ واحد رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*