اخبار تصادفی

شرکت‌های بورسی از نظر بنیادی با مشکل روبرو نیستند

اخبار مثبت در راه است؛
معاون شرکت بورس اوراق بهادار در ارزیابی شرایط کنونی تالار شیشه‌ای گفت: شرکت‌ها از نظر بینادی نه تنها با مشکلی روبرو نیستند، بلکه در وضعیت مناسبی قرار دارند.

مدیر بازار شرکت بورس اوراق بهادار در ارزیابی شرایط کنونی بازار گفت: شرکت‌ها ازنظر بینادی نه تنها هیچ مشکلی ندارند بلکه در وضعیت مطلوبی قرار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا) علی صحرایی افزود: هم‌اکنون شرکت‌ها در حال شناسایی میزان دقیق سود خود هستند و به زودی اطلاعات جدید خود را به بازار منعکس خواهند کرد.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر برخی ابهامات خارج از حوزه بنیادی، بخشی از شرکت‌ها را تحت تأثیر قرار داد که این امر منجر به تشکیل صف‌های فروش شد، اما خوشبختانه سهامداران با بررسی و رصد دقیق مسائل مختلف، دوباره به بازار برگشتند به طوریکه در اواخر معاملات امروز بسیاری از نمادها با استقبال مجدد سرمایه‌گذاران مواجه شدند.

معاون بازار شرکت بورس  در پاسخ به این سوال که آیا در شرایط کنونی بازار  اوراق فروش تبعی در بازار عرضه خواهد شد، گفت: این اوراق برای شرایط پرالتهاب بازار پیش‌بینی شده است، اما در حال حاضر بازار با چنین شرایطی روبرو نیست و نیازی برای عرضه اوراق اختیار فروش تبعی وجود ندارد.
منبه پایگاه اطلاع رسانی بورس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*