اخبار تصادفی

عرضه ۵۰ هزار تن شمش بلوم شرکت فولاد خوزستان در روز دوشنبه

امروز دوشنبه ۲۲ آبان، شرکت فولاد خوزستان در صورت وجود تقاضا تا ۵۰ هزار تن شمش بلوم را به نرخ پایه ۱۶ هزار و ۹۳۰ ریال به صورت سلف در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این تالار علاوه بر فولاد خوزستان، شرکتهای خصوصی تولیدکننده مس نیز نسبت به عرضه انواع مس اقدام می‌نمایند که از جمله آنها می‌توان به عرضه ۱۵۰ تن مس مفتول گروه صنایع افق البرز و تا ۸۰ تن مس مفتول شرکت مس کاوه به نرخ پایه ۲۲۹ هزار و ۴۵۰ ریال به صورت نقدی اشاره کرد.

شرکت فولاد نطنز نیز در این روز ۱۲۰۰ تن میلگرد کلاف A2-8,10 را به نرخ پایه ۱۷ هزار و ۲۷۴ ریال به صورت سلف بر روی تابلوی عرضه می‌برد.

تالار فرآورده‌های نفت و پتروشیمی‌بورس کالای ایران نیز در روز دوشنبه شاهد عرضه ۳۰۰ تن اوره صنعتی  گرانوله پتروشیمی‌کرمانشاه ، ۴۸۴ تن پلی اتیلن سنگین P6006 شرکت سابیک عربستان و ۴۸۰ تن ABS-SD1050W شرکت سامسونگ کره جنوبی خواهد بود. در این تالار شرکت پتروشیمی‌امیرکبیر نیز در صورت وجود تقاضا تا ۴ هزار تن پلی اتیلن سبک خطی ۰۲۰۹AA ، ۲ هزار تن پلی اتیلن سنگین EX3 ، ۲۵۰۰ تن پلی اتیلن سنگین EX5 و ۳۵۰۰ تن پلی اتیلن سبک فیلم ۲۴۲۰H را عرضه خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*