اخبار تصادفی

فردا؛ پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس

عرضه اولیه ۵ درصد سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید فردا و در سی‌امین روز خردادماه امسال در بازار فرابورس ایران انجام می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، نیمی‌از ۱۰۰ میلیون سهم گوهران که فردا برای نخستین بار در بازار اول فرابورس واگذار می‌شود به معامله‌گران آنلاین اختصاص دارد و پس از کشف قیمت در اختیار این افراد قرار خواهد گرفت.

همچنین هریک از کارگزاری‌های عضو می‌توانند تا سقف ۲۴۰ هزار سهم گوهران امید را خریداری کنند و سهم هریک از صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز به همین میزان خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید: شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید از اول شهریور سال گذشته با نماد "گوهران" در زیرگروه سایر واسطه‌های مالی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شده است و ۹۹٫۹۶ درصد سهام آن متعلق به گروه سرمایه‌گذاری امید است.

این شرکت از سال ۱۳۸۳ در زمینه سرمایه‌گذاری و خرید سهام، اجرای طرح‌های تولیدی و عملیات بازرگانی فعالیت می‌کند و سرمایه‌ای معادل ۲ هزار میلیارد ریال دارد.

گفتنی است، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید پس از ۴شرکت فرابورسی کاغذپارس، سرمایه‌گذاری مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان و تابان هور پنجمین شرکتی است که در سال جاری در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*