اخبار تصادفی

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی به سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان رفت

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه موسسه مالی و اعتباری مهر و از جمله بازیگران اصلی بازار‌های پول و سرمایه بشمار می‌رود. این شرکت که زمانی حضوری موثر و تعیین کننده در بورس داشت و هم اکنون از جمله مالکان حقوقی شرکت‌های بورسی چون تایدواتر، ایرالکو، فولادمبارکه، توسعه معادن روی، توس‌گستر، بانک پارسیان ، تراکتورسازی و غیره است.

براساس این گزارش،آخرین تحولات این مجموعه که دارای ارزش۵ هزارمیلیارد تومانی است نشان می‌دهد محمد

رضا مدرس خیابانی که ۲۹ دی ۸۸ جانشین عیسی رضایی شده بود،بعد از سه سال از مدیریت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان کنار رفت تا محمود کمانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ( که از آبان ۸۹ به این سمت منصوب شده ) به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شود.

مدرس خیابانی در گفت‌و‌گویی کوتاه با فارس ضمن تائید این خبر گفت: کمانی از امروز (دیروز یکشنبه ) کار خود را در سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان آغاز کرده است.

کمانی دانش آموخته مهندسی الکترونیک از دانشگاه علم و صنعت و نیز کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیریت اداره کل فرستنده‌های رادیویی و همچنین مدیریت اداره کل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان صدا و سیما اشاره کرد. وی همچنین ریاست هیئت مدیره شرکت گسترش انرژی نوین وابسته به سازمان گسترش و فعال در زمینه ساخت نیروگاه‌های هسته ای، عضویت در هیئت امنای موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی، عضویت در هیئت مدیره گروه خودرو سازی سایپا و ریاست شورای سیاست گذاری مراکز آموزش سازمان گسترش را در کارنامه سوابق شغلی خود دارد.

از سوابق علمی‌وی نیز می‌توان به راه اندازی ماهواره آسیاست به عنوان سیگنال رسانی رزرو ایستگاه‌های رادیویی و تلویزیونی سراسر کشور، مدیریت بیش از ۵۰ پروژه تحقیقاتی در زمینه برودکست، آی تی، فیبرنوری و تجهیزات ماهواره‌ای، ریاست شورای سیاست گذاری کانون ایده‌های صنعتی سازمان گسترش و ارائه مقاله در سمینارهای تخصصی مدیریت و منابع انسانی اشاره کرد.

اشتراک پیامک اخبار بورس
?
برای اشتراک اخبار روزانه بورس شماره همراه خود را وارد کنید
کد امنیتی
کد امنیتی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*