اخبار تصادفی

کجا سرمایه گذاری کنیم؟

نوید خاندوزی، مدیر سرمایه‌گذاری بیمه کوثر در گفت وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین،‌ با بیان اینکه بازار سرمایه در سال جاری شروع خوبی نداشت اما آخر خوبی داشت،‌ اظهار کرد: بازار سرمایه در سه الی چهار ماه اخیر سال جاری رونق گرفت که البته باید توجه کرد که بخش عمده ای از بازدهی بازار مربوط به گروه خودرویی بوده است.

این تحلیلگر بازار سرمایه افزود:در حال حاضر گروه خودرویی در بازار خطرناک شده زیرا جبهه گیری نسبت به این گروه ایجاد شده و در نتیجه ریسک گروه خودرو برای فعالان بازار زیاد شده است.

مدیر سرمایه‌گذاری بیمه کوثر با اشاره به اینکه به نظر می‌ رسد بازار در سال آینده وضعیت خوبی داشته باشد، تصریح کرد:نرخ رشد اقتصادی ۰٫۷ درصد اعلام شده و به نظر می‌رسد وضعیت بازار سرمایه نیز به صورت آهسته و پیوسته بهتر خواهد شد.

خاندوزی با بیان اینکه رشد قیمت نفت می‌تواند بازار را در سال ۹۵ با رشد خوبی  روبه رو کند،‌ اضافه کرد:در واقع اگر روند رو به رشد آغاز شود بازار آن را پیش خور کرده و امید پیدا می‌کند و می‌توان با جهش روبه رو شود اما اگر وضعیت به همین صورت باشد به نظر می‌رسد روند رشد بازار به همین صورت باشد .

وی در ادامه  درباره افرادی که قصد ورود به بازار سرمایه را دارند، خاطرنشان کرد:به تازه واردان توصیه می‌شود که به طور مستقیم اقدام به خرید سهام نکنند و و اقدام به خرید صندوق کنند.

این تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به اینکه تا دوسال آینده هیچ بازاری برای سرمایه‌گذاری مانند بازار سرمایه نیست، گفت:بنابراین افراد را برای ورود به بازار سرمایه تشویق می‌کنیم اما توصیه می‌شود که افراد صندوق بخرند تا هم ضرر نکنند و هم از بازار سرمایه حمایت کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*